Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Hyperaktivním a alergickým dětem pomáhá Zásaditá směs

Zásaditá směs MINERALY pomáhá hyperaktivním dětem.

Hyperaktivní děti jsou překyselené děti a podle mých zkušeností jsou to obvykle zároveň alergické děti. Hlavním zdrojem překyselení Zásaditá směs MINERALY pro hyperaktivní dětiorganismu je cukr, nesprávně zvolená strava, stres, nemoci a léky, a ač se to nezdá, tak taky strach. Lékaři doporučují zdravou a vyváženou stravu, ta prý všechno spraví. S tím plně souhlasím. Jen nevím, kde tu zdravou stravu, ovoce a zeleninu plné minerálů a vitamínů najít. Půda je vyčerpaná, vzduch je plný jedovatých látek. Pak nám zbývá doplnit vitamíny a minerály a stopové prvky jinak.

Cukr je zdroj“rychlé kyselé“ energie, hyperaktivní dítě je ale i tak velmi rychlé, je k nezastavení, poskakuje, křičí, gestikuluje, má neklidné nohy, nelze ho zaujmout. Ovšem dítě je aktivní pouze do okamžiku, kdy je náhle naprosto vyčerpáno. Chybí zdroj energie s nízkým glykemickým indexem, což cukr a cukrovinky určitě nejsou.

Jak je to s alergií hyperaktivních dětí?

Na co reagují alergicky hyperaktivní děti? Zkušenosti říkají, že hyperaktivní děti nesnášejí řád, tj. zásady a pravidla. Dětem chybí zásady. A to jak ve stravě, tak zásady chybí také v chování, ve výchově, projevuje se to jako poruchy učení a soustředění. Zásady ve stravě lze doplnit Zásaditou směsí MINERALY. Překyselené hyperaktivní děti na různá omezení, kterými jim doplňujeme zásady v životě, reagují alergicky, nesnášenlivě, nepřiměřeně. Alergické překyselené dítě se např. necítí dobře ve vlastní kůži, alergie se tedy projevuje na pokožce jako ekzém nebo dermatitida, příčina onemocnění je však ve špatném vnitřním prostředí.

Alergie je snížená imunita

Alergie znamená oslabení imunitního systému, kam patří všechny orgány a jejich látková výměna, nedostatečná funkce enzymů slinivky, produkce žluče, poškozená střevní flóra. Alergie se řadí mezi nemoci látkové výměny. Je způsobena mimo jiné aspekty také nedostatkem některých minerálních látek a stopových prvků a některých vitamínů. Hyperaktivním dětem většinou chybí vitamín B1, který je nezbytný při přeměně cukrů. Bohužel platí, že čím víc cukru a cukrovinek dítě sní, tím víc mu vitamíny chybí. Je to přímo začarovaný kruh.

Hyperaktivní dítě tedy potřebuje zásadité minerály

Hyperaktivní AdamHyperaktivnímu překyselenému dítěti chybí hlavně hořčík a vápník, což se projevuje tak, že dítě má tiky a trhané pohyby, poskakuje a nevydrží na místě. Hyperaktivnímu dítěti musíme stanovit zásady, nastavit pravidla v životě a trvat na jejich dodržování. Stanovit, kdy si bude hrát, kdy se bude učit, co a kdy bude jíst. Také alergie nutí člověka k chování podle určitých zásad, když se podle nich nechová, tak kyselá alergie nastolí svůj chaos, když jsou pevně stanovené hranice, zásady, drží se alergie v rámci hranic, tj. neprojevuje se.

Zásaditá směs MINERALY dodává zásadité minerály

Zásaditá směs MINERALY působí zásadotvorně, odkyseluje tedy organismus, a tak přeneseně pomáhá snižovat hyperaktivitu dětí a alergické reakce. Podáváním zásaditých minerálních látek se tkáně zbavují kyselosti a tím se zlepšuje látková výměna. Překyselený organismus „nastartujeme“ odkyselením organismu Překyselení organismu vyrovnáme tak, že organismus odkyselíme. Odkyselení organismu se provádí Zásaditou směsí MINERALY, což je sypká směs zásaditých minerálů: vápník, hořčík, sodík a draslík, ze které se připravuje chutný nápoj bez cukru, slazený sukralózou.

Zásaditá směs minerálů=Zásaditá směs MINERALY nebo Zásaditá směs MINERALY LINIE, obohacená o vitamíny skupiny B a vlákninu z akácie a novinku, Zásaditou směs MINERALY VITAL, Zásaditá směs pro hyperaktivní a alergické dětdoporučujeme používat 2-4 x denně. Zásadité směsi minerálů jsou vhodné pro všechny věkové skupiny, pro nemocné i zdravé jako prevenci onemocnění.

 

Zásaditou směs MINERALY i Zásaditou směs MINERALY LINIE na doplnění minerálů a tím i snížení hyperaktivity dětí a Zásaditou směs MINERALY VITAL najdete v s dalšími výrobky na odkyselení organismu v e-shopu Zentrichovy apatyky.

Bylinářka Hanka 

 

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: