Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Jak zvítězit nad parazity

„Jak zvítězit nad parazity."

Výzva: „Buďte zásadití. Buďte zásadoví. Nepodporujte příživníky, parazity."

Proč? Protože to znamená, že jste zdraví. Kyselost znamená nemoc.

Pouze v překyseleném organismu může dojít k rozvoji nemocí. Je jedno, jestli se nemoc projeví na fyzické nebo psychické úrovni. V odborné literatuře se uvádí, že překyselení se projevuje např. jako různé typy zánětů, bolestí, alergií, tj. nepřiměřených reakcí těla na alergen, který buď známe, nebo je nám ukryt. Překyselení se může také projevit jako křeče, dobře to znají sportovci po sportovním výkonu, kdy došlo k vyčerpání organismu a nedostatku tekutin a některých minerálních látek a vyplavuje se kyselinaZásaditá směs MINERALY mléčná. Překyselení organismu můžu neutralizovat zásaditou směsí MINERALY.

Jak se projevuje překyselený organismus

Překyselený člověk je velice unavený a bez elánu. Svou neuspořádanou životosprávou totiž člověk sám umožní, aby se v něm přemnožili paraziti. Zjednodušená definice parazitů: je to živý organismus, který žije na úkor jiného živého organismu. Parazit je tasemnice, kterou může mít člověk v sobě, parazit je houba, rostoucí na práchnivém stromě, parazit je plíseň, žijící na nehtu palce u nohy, parazit je partner, který se nechá živit svým druhem nebo družkou. Každý máme také své potřebné množství parazitů, uvádí se, že jich je tak 1-2 kg. Jsou to např. bakterie, které se podílejí na trávení potravy a bez nichž by to vůbec nebylo možné.

Ale určitě nechceme živit jiné parazity, kteří jsou pro náš organismus nepotřební, nebezpeční a berou nám s naším kyselým dovolením naše živiny. Navíc vylučují do našeho organismu spoustu jedů, toxinů, které vznikají při jejich látkové výměně. Tak si můžou v kyselém organismu spokojeně mlsat chlamydie, borrelie, kandidy, různé kvasinky, bakterie, mikrobi, viry, a to vůbec nevyzdvihuju různé viditelné červíky...

Jak se zbavit parazitů 

Je zajímavé, kolik lidí by si domů dobrovolně nepozvalo různé příživníky, nemakačenky, o které by se museli starat, zajišťovat jim potravu, teplo, ubytování, uklízelo by po nich a vynášelo odpadky. A do svého těla, do buněk, do mozku, do jater, srdce, žaludku, si takové parazity zveme dokonce dobrovolně, nikdo nás nenutí a my se s radostí staráme, aby měli ke svému životu to, co potřebují. Kyselé prostředí.

Když bych se chtěla zbavit nechtěného nájemníka, který se mi usadil v bytě, tak ho budu chtít vyhodit. Nebude se mu to líbit, dobrovolně můj byt neopustí. Tak nasadím jiné páky, znepříjemním mu život, vypnu plyn, přestanu topit, nedonesu nákup, neuvařím, nevynesu odpadky. S nezvaným nájemníkem v bytě si poradím.

 

Zásadité prostředí vystrnadí parazity

 

Ale co s nájemníky, kteří se usadili v mém těle? Jediná rada je: také jim znepříjemnít život. Z kyselého prostředí budu dělat zásadité prostředí. To pro ně znamená, že nebude přísun toho, z čeho žijí, tj. kyselinotvorné potravy. Nebude se jim to líbit. zelený jílParaziti se budou bránit tím, že budou vylučovat větší množství toxických jedovatých látek a budou se snažit, aby mě od mého záměru odradili. Když nebudu přijímat dostatek tekutin, kterými jedy naředím, tak mi bude ouvej, může mě bolet hlava, budu velice unavená, spustí se rýma, výtoky…Ale já jsem na to připravena. Piju dostatek tekutin, bylinných čajů, nápoj ze zásadotvorné směsi MINERALY, upravím životosprávu, používám zásadotvornou stravu, čistím střeva a trávicí trakt Francouzským zeleným jílem, koupu se v Keltském jílu, který působí mírně zásaditě.

Likvidace parazitů přírodní cestou

První výsledky se dostavují

Paraziti mě velice znechuceně opouštějí. Při tom ještě bouchají dveřmi, občas se tedy ještě ozve bolest v kloubech, ale už se cítím lépe. Už je nikdy nechci vidět! Dalo mi to dost práce se jich zbavit. Záměrně tedy udržuju zásadité prostředí. 3 x denně piju nápoj ze zásadité směsi MINERALY. Sypkou zásaditou směs MINERALY nenápadně dávám i dětem a manželovi do čaje. Nic nepoznají, je to sladké jako po cukru, ale není to cukr, je to kyselé po citronu a jablíčkách a krémově bílé po kurkumě, která má antibakteriální účinky. Voní to po mandarinkách. Komu by to nechutnalo?

Další použití Zásadité směsi MINERALY

AdamA abych nezapomněla, taky směsí MINERALY dochucuju želatinu na dortu a jablíčka ve štrůdlu, ovocný kompot, mrazené ovoce. Dělám ústupky, taky si chceme užít něco dobrého. Další varianty použití zásadité směsi MINERALY ještě vymyslím, nebo mi moji zákazníci svoje zkušenosti a recepty prozradí. Čím víc nápadů, tím lépe. Zásaditou směs MINERALY je totiž vhodné používat průběžně, protože průběžně dochází k zakyselování organism, tak průběžně musím neutralizovat.Už se nechci vrátit na začátek, nechci být kyselá, nepevná a rozměklá, chci být zásaditá, pevná a zdravá.

A Zelený jíl na detoxikaci střev a trávicího traktu a neutralizaci nadměrné kyselosti, tak ten používám 4 x ročně vždy 21 dní, ale to si už přečtěte v sekci zelený jíl.

Jak to všechno vím? Čtu knihy např. : 

 Knihy o odkyselení organismu a detoxikaci :

R.S.Morse-Zázračná detoxikace

K.Tepperweina-Pryč s kyselostí

O.D.Weise-Detoxikace, odkyselení, pročištění a další

J.A.Zentrich-Terraterapie

autorka článku Hanka Parmová

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: