Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

MINERALY zásaditá směs

Zásaditá směs MINERALY

MINERALY zásaditá směs se používá při nadměrné kyselosti organismu, to znamená, že Zásaditá směs MINERALY je vhodná k odkyselení organismu.

Doplněk stravy. Minerální látky ve formě sypké směsi pro přípravu ochuceného nápoje, se sladidlem.

zásaditá směs MINERALYVzhled: prášek, sypký, reverzibilní hrudkování není na závadu

Barva: smetanová až světle okrová Vůně: slabá, podle použitého aroma a surovin

Chuť: typická podle použitého aroma a surovin, sladkokyselá

Složení: Nosič kukuřičná vláknina. Mléčnan vápenatý, citronan trojdraselný, citronan trojsodný, mléčnan hořečnatý. Regulátory kyselosti kyselina citronová, kyselina jablečná. Aroma. Barveno kurkumou. Sladidlo sukralóza. Protispékavá látka fosforečnan trojvápenatý.

Výživová hodnota 100 g výrobku: Energetická hodnota 830 kJ (198 kcal) Bílkoviny 0 g Sacharidy 5 g Tuky 0 g

Minerální látky: Draslík 4000 mg, sodík 2000 mg, vápník 1600 mg, hořčík 750 mg. 100 g prášku obsahuje 200 % denní doporučené dávky draslíku, vápníku a hořčíku.

Návod k použití Zásadité směsi MINERALY

Zásaditá směs MINERALY: Zarovnaná polévková lžíce prášku (8 g) se rozmíchá do 0,2 l vody. Nejvyšší doporučená denní dávka 50 g prášku se v případě potřeby rozdělí na menší dávky během dne, může se střídat s jinými vhodnými tekutinami. Zákal je typickou vlastností nápoje, mírný sediment není na závadu. Hotový nápoj je určen k okamžité spotřebě. Návod k přípravě nutno dodržet. Nutná opatrnost při hypertenzi (obsahuje sodík), nevhodné při alergii na některou z použitých surovin. Nadměrná jednorázová dávka nebo zvýšená koncentrace nápoje může působit nevolnost nebo projímavě. Skladovat mimo dosah dětí a slunečních paprsků, v suchu a teplotě do 25oC. Tvorba hrudek v prášku není na závadu. Po odebrání potřebného množství obal dobře uzavřít. Nenahrazuje pestrou stravu.

 

Detoxikaci podpoří Bylinářské koště odkyselující čistící bylinný čaj. Bylinářské koště

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: