Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Na ekzém a lupenku pomáhá síra

Síra na kožní obtíže

Síra, chemická značka S

Síra je nekovový prvek patřící do skupiny hlavních prvků, které jsou pro lidský organismus naprosto nezbytné. Charakter síry je kyselinotvorný, to znamená, že v těle tvoří kyselinu, ale vzhledem k nezastupitelnosti síry ve zdravém organismu nemá smysl nad tím přemýšlet. Kyseliny umíme neutralizovat dodáním zásaditých minerálních látek.

Nedostatek síry je stejně špatný jako její přebytek.

Podle čínské medicíny je potřeba dosáhnout rovnováhy. Vzhledem k tomu, že v naší stravě, hlavním zdroji síry, se potraviny s jejím vysokým obsahem často nevyskytují, tak nám spíše hrozí nedostatek. Pokud ovšem nepoužíváme nadměrně trvalou ondulaci, vlasová tužidla a některéEmulzní přípravek se sírou PsoriaActive kondicionéry, které by se mohly stát zdrojem toxických látek.

 

Zdroje síry v potravinách

jsou např : kapusta, cibule, růžičková kapusta, květák, česnek, maliny, chaluhy, brokolice, hlávkový salát , pšeničné klíčky,fazolové lusky, lněné semínko, mrkev, zelí, červená řepa. Síru najdeme také v koření: kmín, majoránka, fenykl, saturejka, v ovoci: černý rybíz, hrozny a jablka, síra je i v bylinkách jako je např. chmel, měsíček, pelyněk, ostropestřec, šalvěj, třezalka a další…

 

 

Zdroj síry v kosmetice: Emulzní přípravek se sírou PsoriaActive , který plně nahradil původní Bylinářovo mazání se sírou. 

 

Síra je prostě součástí našeho běžného života:

 •  - Je to nekovový prvek žluté barvy, hojně v přírodě zastoupený
 •  - Je obsažena v řadě molekul nezbytných pro fungování živých organismů
 •  - Je známá již od dávnověku, staří Číňané jí například používali do střelného prachu,  používá se také v chemickém průmyslu na výrobu zápalek
 •  - síra chrání buňky před toxickými účinky těžkých kovů
 •  - síra se k síření sklepů a sudů na víno nebo pivo používá dodnes

Nás ale zajímají účinky síry pro náš organismus.

 1. Síra tvoří důležitou složku fungicidů, to jsou prostředky, které působí proti růstu hub a plísní.
 2. Síra desinfikuje krev, podporuje nezbytné oxidační reakce,
 3. Síra stimuluje vylučování žluče, pomáhá organismu vzdorovat bakteriím a chrání buněčnou protoplasmu,
 4. Síra chrání před toxiny, negativními vlivy záření a znečištění, čímž zpomaluje proces stárnutí.
 5. Síra se podílí se na syntéze kolagenu, nejdůležitější bílkoviny pro zdravou kůži.
 6. Síra je nezbytně potřebná pro zdravý růst vlasů, na nehty, inzulin, chrupavky a krev.
 7. Napomáhá trávení a vylučování. Je oxidačním činitelem hemoglobinu.

Síra udělala z česneku krále rostlin.

Síra ve studii Ing.Janči, autora a propagátora alternativní medicíny: 

Podle studie Ing.Janči, jejíž výsledky shrnul v knize Stopové prvky a kovy života-Skryté léčivé síly v našem okolí, v Rejstříku nemocí lze vysledovat, při kterých nemocech se síra vyskytuje v nasycené podobě. Jedná se abecedně seřazeno o: akné, cukrovku, ekzém, hemoroidy, ischias, poruchy jaterní a žlučníkové funkce, lišej, nežity, nohy-bércové vředy, pokožka-lišej, trhlinky, vyrážky, psychické potíže-náměsíčnost, porucha funkce slinivky, střeva-zácpa, svědění pochvy, zánět tlustého střeva, žaludek-zvracení, žlázy potní-absces a žlučník. V této knize je také podrobně rozebráno, jak a čím potřebné prvky dodáme do organismu pokožkou, koupelemi, masážemi-aromaterapií i mazáním a obklady.

Síru obsahuje Emulzní přípravek se sírou PsoriaActive , což je emulze, jejíž receptura je totožná s recepturou Bylinářova mazání se sírou. Emulze se vtírá do pokožky tam, kde je třeba. Může se vyzkoušet na akné, ekzém, lupenku i při problémech s pohybovým aparátem. Nedostatek síry způsobuje také poruchy růstu, ekzémy, dermatitidy, lámavost vlasů a nehtů nebo jejich špatný růst.

Informace : Zázračná detoxikace, Robert S.Morse, Eminent,2006, kterou, stejně jako Stopové prvky a kovy života-Skryté léčivé síly v našem okolí od Ing.Janči můžete zakoupit v e-shopu Zentrichovy apatyky. Tam také najdete Emulzní přípravek se sírou.

Bylinářka Hanka Parmová

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: