Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Na únavu

 

Rady Bylináře Karla: Na únavu

 

Taky jste si všimli, že v letošním roce jsou všichni tak nějak strašně unaveni? Únava se netýká jen starší věkové kategorie, ale únava přepadá i děti, mládež a střední generaci. Čím si tento stav lze vysvětlit? Zdá se, že za tím stojí překyselení organismu. Buňky těla „jaksi melou z posledního“, jsou vyčerpané značnou nerovnováhou, která v unaveném těle vládne.

Překyselené tělo.

Ruku v ruce s únavou jde i bolest hlavy, svalů a kloubů, neschopnost se soustředit a učit se, špatná paměť, stejně tak i špatná nálada, deprese, nespavost, přibývání na váze, pálení žáhy, častější nemoci. Najednou máme celulitidu nebo pupínky ve tváři, někomu se lámou nehty, jinému začnou vypadávat vlasy. Při rychlých změnách počasí, které letos panují, se spousta obtíží ještě zhoršuje. A tak můžeme pokračovat ve výčtu problémů.

 Víte, jak k překyselení organismu dochází?

 

Bylinář Karel doporučuje na únavu

Nesprávnou životosprávou, kouřením, stresem a při fyzickém i psychickém vypětí. Čím neutralizujeme kyselost organismu?

Překyselenému tělu chybí zásadité minerální látky nutné k neutralizaci. Zásadité minerální látky jsou vápník, hořčík, sodík, draslík a jsou obsažené ve správném poměru v Zásadité směsi MINERALY, používané k odkyselení organismu. MINERALY je sypká směs na přípravu zásaditého ochuceného nápoje k dennímu pití pro všechny věkové kategorie. Nápoj je vhodné používat 3-4 x denně k průběžnému doplnění minerálních látek, chybějících překyseleným buňkám.

Pitný režim při překyselení organismu

Pitný odkyselovací režim posílí Bylinářské koště odkyselující čistící bylinný čaj, který je vhodné používat 3-4 týdny 3 x denně. Francouzský zelený jíl tzv. „kartáček na střeva“ pročistí mechanicky trávicí trakt a střeva. Víte, že ve střevech je základ naší imunity? Také jíl působí na organismus zásadotvorně. Používá se 1 x denně, kúra trvá 21 dní.

Informace o užívání jílu

Bližší informace o užívání jílu najdete na našich stránkách o zeleném jílu. Kúra proti únavě pomůže při odkyselení organismu, což se začne projevovat už za 2-3 dny od jejího zahájení.

Při stavech, kdy potřebujeme hned fungovat, přemýšlet, musíme dodělat rozdělanou práci apod., vyzkoušejte Tibetský biostimulátor EPAM 23. Tyto kapky, ve kterých je hlavní účinná složka mumio, propolis, ženšen, echinacea , eleuterokok a kozlík, používáme podle potřeby 2-3 x denně. EPAM 23 působí jako vysoce aktivní biostimulátor, zvyšující sílu, vytrvalost a odolnost organismu vůči různým vlivům, jako jsou velká únava, fyzické a psychické vypětí, intenzivní trénink, náročné zkouškové období u studentů, extrémní teploty. EPAM 23 šetří a dodává energii, urychluje regeneraci svalstva a psychických procesů v průběhu tréninku a odpočinku, čímž výrazně posílí organismus. EPAM 23 je tedy vhodný nejen pro sportovce, zahrádkáře, pracující fyzicky na zahrádce, studenty, připravující se na zkoušky, ale i maséry a všechny, kdo se cítí unaveni a potřebují povzbudit. EPAM 23 neobsahuje zakázané látky, což potvrzuje antidopingový výbor ČR.

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: