Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Rady pro překyselené kuřáky

Rady pro překyselené kuřáky na snížení potřeby nikotinu:

Jak snížit potřebu nikotinu?

Potřebu nikotinu snižují zásadité potraviny-špenát a výhonky řepy. Udržují v těle hladinu nikotinu a tak kuřák nemá tak často potřebu nikotinBylinářka Hanka na facebooku doplnit. Překyselený kuřák zvyšuje množství vykouřených cigaret. 

Naopak přísun masa okyseluje organismus, při močení se nikotin rychleji vyplaví, a touha po cigaretě narůstá. Proto je namístě tvrdit, že strava, ve které je dostatek zásaditých minerálních látek a nízký podíl kyselinotvorných potravin, pomáhá snižovat spotřebu cigaret.

Touhu po nikotinu sníží zásaditá strava 

Doktor David Daughton, výzkumník nikotinu z lékařského centra Nebrasské univerzity dělal pokus, kdy skupina kuřáků dostávala denně odkyselovací jedlou sodu po dobu 5-ti týdnů. Téměř všichni kuřáci, kteří ovšem chtěli přestat s kouřením, také úspěšně přestali, jeden nadále kouřil 2 cigarety denně. Kontrolní skupina, která zároveň nepodstoupila soustavné odkyselení organismu, tak kouří i nadále.

Jestliže kuřák při nějaké akci (důvod se vždycky najde), pije alkohol, zvláště pivo, pojídá maso nebo přikusuje slané brambůrky, výrazně tím překyseluje organismus. To následně zvyšuje touhu po doplnění nikotinu. Začarovaný kruh. Následky po takto strávené noci jsou dalekosáhlé, zbídačelé tělo se z překyselení vzpamatovává až 1 měsíc. Po celou dobu „rekonvalescence“ by měl kuřák přijímat zásadité minerální látky, nejlépe obsažené v zelenině, dbát na kvalitní pitný režim, aby se kyseliny alespoň naředily.

Zásaditá směs MINERALY odkyseluje organismus 

Při odkyselování překyseleného organismu je možno použít nápoj ze Zásadité směsi mineralů, tím se doplní zásadotvorné minerální látky a zároveň je ošetřen i pitný režim. Zásaditá směs MINERALY 1Samozřejmě, že by měl kuřák omezit i kouření …

Potraviny, které snižující touhu po kouření, by se měly dostat častěji do jídelníčku kuřáka. Mezi tyto potraviny patří ovesné vločky a ovesné otruby. Zásadotvorné potraviny zvyšující zásaditost těla a tím usnadňující odvykání kouření: špenát, výhonky řepy, rozinky, fíky, sušený fazol měsíční, pampeliškové výhonky, mandle.

Kyselinotvorné potraviny, které zvyšují kyselost, a tím zvyšují touhu po tabáku: alkohol, červená masa, játra, kuře, vejce, sýry, arašídy, káva, sůl, cukr.

Jak používat nikotinovou žvýkačku? 

Nikotinová žvýkačka dodává malé množství nikotinu a tím zbavuje závislosti na cigaretách. Aby ale působila, tak jak se od ní očekává, je Zásaditá směs MINERALY VITALpotřeba ji správně používat. ¼ hodiny před žvýkáním nejezte kyselé jídlo a nepijte kyselé nápoje, kolu, kávu, ovocné šťávy nebo pivo. Když nedodržíte patřičný odstup, tak se nikotin ze žvýkačky téměř nevstřebá a efekt je nulový.

Příprava kuřáka na akci s množstvím jídla a pití 

Rada pro kuřáky, kteří se chystají „na akci“, kde je hojnost jídla a alkoholu: Odpoledne vypijte 2 dávky minerálního nápoje ze Zásadité směsi Mineraly, nebo Zásaditou směs MINERALY VITAL s vitamíny a stopovými prvky. Druhý den po akci vypijte 5 x denně hrnek studeného nebo teplého minerálního nápoje. V dalších dnech snižte dávkování na 2-3 šálky denně. Ulevíte tak svému tělu, snížíte hladinu překyselení, snížíte chuť na nikotin, ulevíte bolavé hlavě, žaludku i kloubům.

Pro kuřáky máme nově i bylinky jako detoxikační kůru Kuřákovo SOS. Bylinky na harmonizaci cévního a dýchacího ústrojí vyrábíme pod značkou Bohemia liquid, což je řada výrobků připravena speciálně pro kuřáky.

detoxikace pro kuřáky

 

 

 

 

 

 

 

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: