Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

SYNEFRIN + NIACIN

Synefrin+NiacinSynefrin + Niacin 

Doplněk stravy. Synefrin 10 mg a niacin 8 mg v tabletách, 30 g (100 tablet)

Vzhled: tableta rovná, kulatá, s matným povrchem, nepotahovaná, průměr 6 mm, šedobílá až smetanová Chování tablety ve vodě: postupně se rozpadá během 30 minut, částečně rozpouští nebo disperguje na zakalenou tekutinu, podíl nerozpustných látek a sedimentu není na závadu

Zdravotní nezávadnost: vyhovuje nařízení (ES) č. 629/2008 a zákonu o potravinách a prováděcím předpisům

Vůně: slabá, podle použitých surovin, Chuť: typická podle použitých surovin, hořká

Návod k použití: Nejvyšší doporučená denní dávka 1 tableta se nesmí překročit. Tabletu lze rozdělit na menší díly a přijímat postupně během dne, dostatečně zapíjet. Příjem v posledních hodinách před spánkem zhoršuje usínání. Není určeno pro děti, v těhotenství a při kojení. Nevhodné při stresu, psychóze, epilepsii, zvýšeném krevním tlaku, problémech se štítnou žlázou, glaukomu, zvětšené prostatě, bolestech hlavy, astmatu. Uchovat mimo dosah dětí a slunečních paprsků, v teplotě do 25oC. Nenahrazuje pestrou stravu.

"Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu."

Složení: Nosič dextrooligosacharidy, synefrin (3,6%), nikotinová kyselina (2,6%). Pomocné protispékavé látky stearan hořečnatý,

Zásaditá směs MINERALY LINIE talek, fosforečnan vápenatý, oxid křemičitý. Výživová hodnota 100 g (1 tablety 0,3 g): Energetická hodnota 748 (3,74) kJ, 184 (0,92) kcal. Bílkoviny 0,26 (0,001) g, sacharidy 8,7 (0,044) g, tuky 0 g. Vláknina 70 (0,35) g, z ní oligosacharidy 70 (0,35) g.

Jedna tableta obsahuje 10 mg synefrinu a 8 mg niacinu (obsah niacinu 50% DDD – denní doporučené dávky).

Co to je NIACIN?

Niacin je vitamín B3,neboli vitamín PP, také kyselina nikotinová nebo nikotamid. "Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu." Toto tvrzení znamená, že není vysoký cholesterol, není vysoký krevní tlak, energie se uvolňuje z potravy,tak, jak má, neuvolňují se mastné kyseliny. Obráceně řečeno, kde chybí Niacin, tam není normální energetický metabolismus.

Doporučení Bylináře Karla: Pro zvýšení a podporu účinku na metabolismus používejte 3-4 x denně Zásaditou směs MINERALY LINIE.

Pitný režim dodržíte pitím bylinného čaje Bylinářské koště.

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: