Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Zásaditá směs MINERALY LINIE

Zásaditá směs MINERALY LINIE

  • Zásaditá směs MINERALY LINIE je upravená, zesílená modifikace zásadité směsi MINERALY.
  • Zásaditá směs MINERALY LINIE je sypký prášek určený na přípravu minerálního nápoje se sladidlem.
  • Barva je smetanová až světle okrová podle použitých surovin, barvu dodává kurkuma.
  • Zásaditá směs MINERALY LINIE je částečně rozpustný nebo dispergující prášek na zakalenou tekutinu, kde podílZásaditá směs MINERALY LINIE nerozpustných látek a sedimentu není na závadu.
  • Zdravotní nezávadnost: vyhovuje nařízení (ES) 629/2008 a zákonu o potravinách a prováděcím předpisům
  • Zásaditá směs MINERALY LINIE voní a chutná podle použitého aroma a surovin, chuť je sladkokyselá
  • MINERALY LINIE je doplněk stravy.

Složení: Nosič: vláknina z akácie (arabská guma), inulin. Mléčnan vápenatý, citronan trojdraselný, citronan trojsodný, mléčnan hořečnatý. Regulátory kyselosti: kyselina citronová, kyselina jablečná. Vitageny: dvojvínan cholinu, inositol. Vitamíny: nikotinamid, pantothenan vápenatý, riboflavin, thiamin-mononitrát. Aroma. Barveno kurkumou. Sladidlo sukralóza. Protispékavá látka fosforečnan trojvápenatý.

  • Výživová hodnota 100 g výrobku: Energetická hodnota 781 kJ (187 kcal) Bílkoviny 0 g Sacharidy 0,5 g Tuky 0 g Vláknina 42,5 g Organické kyseliny 32,4 g Vitamíny: Niacin 32 mg Pantothenan vápenatý 12 mg Riboflavin 2,8 mg Thiamin 2,2 mg Minerální látky: Draslík 4000 mg, sodík 2000 mg, vápník 1600 mg, hořčík 750 mg. 100 g prášku obsahuje 200 % denní doporučené dávky draslíku, vápníku a hořčíku, a uvedených vitamínů.

Návod k použití Zásadité směsi MINERALY LINIE

Zarovnaná polévková lžíce prášku Zásadité směsi MINERALY LINIE (8 g) se rozmíchá do 0,2 l vody. Nejvyšší doporučená denní dávka 50 g prášku se v případě potřeby rozdělí na menší dávky během dne, přijímá se asi půl hodiny před jídlem, může se střídat s jinými vhodnými tekutinami. Zákal je typickou vlastností nápoje, mírný sediment není na závadu. Hotový nápoj je určen k okamžité spotřebě. Návod k přípravě nutno dodržet. Nutná opatrnost při hypertenzi (obsahuje sodík), nevhodné při alergii na některou z použitých surovin. Nadměrná jednorázová dávka nebo zvýšená koncentrace nápoje může působit nevolnost nebo projímavě. Skladovat mimo dosah dětí a slunečních paprsků, v suchu a teplotě do 25oC. Tvorba hrudek v prášku není na závadu. Po odebrání potřebného množství obal dobře uzavřít. Nenahrazuje pestrou stravu.

Doporučení bylináře Karla:

vzhledem k obsahu vlákniny a vitamínů se Zásaditá směs MINERALY LINIE rozpouští o pár vteřin déle než se rozpouští zásaditá směs MINERALY. Koho nebaví chvilku míchat lžičkou, tomu doporučujeme nasypat potřebné množství směsi do šejkru nebo skleničky se šroubovacím uzávěrem např. od přesnídávky s trochou vody a důkladně protřepat.vznikne tak krásně napěněný minerální nápoj. K přípravě chutného nápoje stačí i jen 1 čajová lžička rozmíchaná v 0,2 l vody několikrát (3-5x) denně.

SYNEFRIN+NIACIN

 

 

Pro zesílení účinku na regulaci hmotnosti můžete Zásaditou směs MINERALY LINIE zkombinovat s tabletami Synefrin+Niacin.

 

 

 

Bylinářka Hanka Parmová

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: