Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Zásaditá směs na bolest páteře a hlavy

Bolest hlavy a páteře

Zásaditá směs MINERALY se používá také při bolesti páteře a hlavy.

Bolesti páteře a hlavy patří snad mezi nejčastější bolesti, které nás postihují. Zablokovaná krční páteř způsobí, že orgány v hlavě nepracují, jak by měly. Hlava bolí, migréna je úporná, oči pořádně nevidí, uši neslyší, možná v nich píská a šumí, mozek se neprokrvuje… Z toho plyne špatná paměť, zapomínání, přidá se vysoký krevní tlak, ozve se štítná žláza apod.

Tyto fyzické problémy se také promítají do psychiky. Člověk se zablokovanou krční páteří ztrácí jistotu, neumí se vyjádřit nebo nasuchat, trpí a nebrání se? Navíc se v oblasti bloku krčních obratlů vytváří zánět.

Dobrá rada nad zlato. My těch rad nabízíme hned několik:

Zásaditá směs MINERALY na zánět kloubů.

Babské rady při bolestech hlavy a páteře

Odkyselení je cesta ke zdravíRada první: Odkyselení organismu. Zánět v těle vytváří kyselé prostředí, uvolňuje se kyselina mléčná a stresové hormony, které překyselují organismus. Víme, že kyseliny neutralizuje zásaditá směs. Zásaditá směs, to jsou minerály, které mají zásadotvornou povahu. Vnitřně tedy doporučujeme provést odkyselení organismu Zásaditou směsí MINERALY, která doplní potřebné zásadité minerály vápník, hořčík, sodík a draslík ve “správném“ poměru. Zásaditá směs MINERALY je sypká ochucená směs na přípravu zásaditého a navíc chuťově vyladěného nápoje s mandarinkovou příchutí. Zásaditá směs MINERALY, neobsahuje cukr, je tedy vhodná i pro lidi s cukrovkou, děti, nebo ty, kteří chtějí zhubnout.

Rada druhá: Promasírovat nohy. Podle východní medicíny se na nohou promítá „celý člověk“. Palec, to je oblast hlavy a krční páteře, na prstech jsou oblasti zubů, očí, uši, štítnáBoty ničí nohy žláza, nervy a další. V nepadnoucí malé botě jsou tyto oblasti utlačovány a promítne se to samozřejmě i do hlavy a krční páteře. Podívejte se, jaké nosíte boty. Jestliže se jedná o boty s úzkou špičkou, vysokým podpatkem, či jinak nepohodlné, tak si alespoň občas boty sundejte a nohy promasírujte. Můžete použít např. Psoriactive-mazání se sírou, nebo osvědčenou Kittlovu mast. Síra má protizánětlivé a protibolestivé účinky. Nezapomeňte ovšem ani v tomto případě na odkyselení organismu Zásaditou směsí MINERALY, protože se v organismu vytvořilo množství kyselých látek, které se podílejí na bolesti a otocích v okolních svalech.

Rada třetí: Promasírovat ruce. Podle východní medicíny se „celý člověk“ promítá také na rukou. Princip ošetření je stejný jako na nohou. Použít odkyselovací Zásaditou směs MINERALY a promasírovat a promazat ruce Bylinářovým mazáním se sírou.

Rada čtvrtá: Uvolnit krk. Nezapomeňte na uvolňovací a posilovací cviky krční páteře, kterou můžete před tím prohřát zázvorovým obkladem. Zázvor si přidejte i do horké Zásadité směsi MINERALY, prohřejete se a odkyselíte.

Rada pátá: Masáž. Prevence potíží krční páteře, je kromě cvičení a odkyselení Zásaditou směsí MINERALY, návštěva Kittlova mastfyzioterapeuta, který bude jemnou masáží udržovat páteř v optimálním stavu.

Rada šestá: Doplnit minerály. Podle čínské medicíny jsou kosti, zuby, vlasy, uši, přiřazeny pod okruh VODA, příslušné orgány jsou ledviny a močový měchýř. Ledviny jsou správcem minerálního hospodářství, proto jim Zásaditá směs minerálů udělá vždy tak dobře.

Všechny výrobky můžete zakoupit v našem e-shopu Zentrichova apatyka.

Podívejte se také na další rady Bylináře Karla při překyselení organismu nejen na bolesti kloubů a páteře..

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: