Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Zásaditá směs na záněty

Vznik zánětů

Víte, jak může dojít ke vzniku zánětu v těle?

V odborné literatuře se uvádí, že zánět může vzniknout v překyseleném organismu, že kyselé prostředí může za jistých podmínek vyvolat zánět. Zásadité minerály neutralizují kyselost, působí tedy proti zánětům.

Zánět je definován jako:

1. reakce tkáně na poškození

2. zánět není infekce. Zánět je projevem imunitního systému na kyseliny nebo na poškození tkání

3. zánět je konzervativní proces modifikovaný čímkoliv

Zánět v překyseleném organismu

Z literatury víme, že nejčastější příčinou zánětu je acidóza, tak se nazývá stav překyselení organismu, tj. nadbytek kyselých látek nebo-li nedostatek zásaditých minerálních látek. Acidóza, to je stav nadměrné kyselosti tělesných tekutin. Acidóza je způsobena nahromaděním kyselých látek, které mohou vzniknout např. při diabetické acidóze nebo ledvinovém onemocnění , a nebo úbytkem hydrogenuhličitanu sodného (při ledvinovém onemocnění). Při acidóze dochází k tomu, že se zvyšuje koncentrace vodíkových iontů a tím se snižuje hodnota pH, což je označení jednotky pro kyselost.

Acidóza vyvolává imunitní reakci organismu, projevující se jako zánět. Organismus potom potírá zánět steroidy, cholesterolem, elektrolyty a antioxidanty. Podle čínské medicíny je zánět charakterizován jako oheň v těle. oheň, jak všichni známe, může být mírný, ale může být také velmi prudký. Záněty jsou nazývány jako různé „itidy“, např. artritidy=zánět kloubů, gastritidy, otitidy... Rakovina, to je už velmi silný oheň v těle, které je překyseleno a povolilo tedy svojí vnitřní nerovnováhou vznik onemocnění.

Existuje spojení: NEMOC -zánět=překyselený organismus a ZDRAVÍ=zásaditý organismus.

Kyselý organismus je křehký, zásaditý organismus (zásadový) je pevný, silný.

 

Jak se tedy zbavíme zánětů, jak navodíme pocit zdraví?

 

Zásaditá směs MINERALYJestliže neupravíme životosprávu směrem k zásaditým potravinám a zásaditému chování, tak se zánětů nezbavíme. Bohužel pro nás, kyselé je nám většinou příjemnější než zásadité. Úprava životosprávy znamená: jíst zásadotvorné potraviny, nejíst maso, nekouřit, nestresovat se, přestat s negativním myšlením, zapomenout na závist a hněv. Kdo se nechce nebo nemůže zbavit těchto slabůstek, tomu nabízíme alespoň kompenzaci ke kyselému způsobu života.

První pomoc: Zásaditá směs MINERALY je vhodný protipól ke kyselinám. Zásaditá směs MINERALY vhodně doplňuje zásadité minerální látky v těle a tím neutralizuje nadměrnou kyselost organismu. Zásaditá směs MINERALY je sypká směs zásaditých minerálů: vápník, draslík, hořčík a sodík, které se rozpouštějí ve vodě a po jejich vypití může dojít k „chemické reakci“, která napomůže odkyselení organismu.

A jaká je prevence vzniku zánětů! Nejdůležitější je samozřejmě strava a životní styl. Jako doplněk stravy nám poslouží Zásaditá směs minerálů-minerální nápoj MINERALY, který je vhodný také jako prevence při nedostatku zásaditých minerálů. Při tvorbě zásaditého prostředí nám pomohou také bylinné čaje, bylinkové koupele a také zelenina a ovoce v různých podobách.

Existuje také pomoc při již rozvinutém zánětu!

Tou pomocí je okamžitá alkalizace, tj. doplnění zásaditých látek do organismu. První pomocí je např. sklenka vody, do které vymačkáte čerstvý citron. Ačkoliv je citron kyselý, tak v organismu působí zásadotvorně a tím neutralizuje překyselený organismus. Můžete samozřejmě použít také zásaditou směs minerálů MINERALY. Tímto nápojem můžete neutralizovat kyselost průběžně během dne v dílčích dávkách podle chuti a potřeby. Oproti citronu není tak kyselá, naopak. Zásaditá směs MINERALY má příjemnou sladkokyselou chuť a voní po mandarinkách, směs můžete použít do studené, vlažné i horké vody nebo čaje. Zásaditou směsí MINERALY také můžeme dochutit ovocný nebo zeleninový salát. Samozřejmě, že se problém překyselení organismu nevyřeší jednorázově. Používat zásaditou směs MINERALY a bylinné čaje neutralizující nadměrnou kyselost organismu je proto nutné průběžně.

Zdroj informací: Zázračná detoxikace-Robert S.Morse, M.Heider de Jahnsen-Čínská medicína-prevence a léčení stravou-Čínské učení o výživě, O.D.Weisw-Detoxikace, odkyselení, pročištění-Kompletní očista organismu

Bylinářka Hanka Parmová, 604 475 351

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: