Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Zásadotvorná detoxikační kúra

Detoxikace a odkyselení

Detoxikační kúra zásadotvorná pročišťuje střeva, trávicí trakt a neutralizuje nadměrnou kyselost organismu.

Ptáte se, proč bychom měli neutralizovat nadměrnou kyselost organismu?

Překyselení organismu může být za určitých okolností příčinou většiny zdravotních problémů. Zdravotní potíže způsobené kyselým prostředím: Tyto problémy se mohou projevovat jako různé typy zánětů, bolesti v různých částech těla, křeče v lýtkách. Organismus oslabený nadměrnou kyselostí podléhá snadno chronické únavě, propukají alergie, ekzémy, rozšiřují se mykózy.

Zásadotvorná detoxikační kúra

 Překyselný organismus je nemocný

Dochází k rozvoji nejrůznějších a protivných kožních onemocnění a dokonce se v takto oslabeném organismu mohou vyskytovat ve zvýšené míře paraziti. Paraziti, to je všechno to, co parazituje na něčem jiném. Paraziti, to jsou potvůrky okem viditelné i neviditelné. Mezi ty neviditelné patří různé bakterie, viry, Candida, chlamydie, borelie apod. V překyseleném organismu dochází k narušení imunitního systému, organismus nemá sílu se trvale bránit. Mezi obvyklé potíže způsobené kyselostí je také častější pálení žáhy a nadýmání.Tyto a další obtíže vzniké z překyselení pomáhá řešit ucelená Zásadotvorná detoxikační kúra.

Překyselení organismu se projeví také v psychické oblasti.

U toho, kdo je překyselený, dochází také k propuknutí psychických problémů. Mezi tyto problémy můžeme zařadit např. deprese, u studentů neschopnost soustředění a učení, poruchy spánku, výkyvy v chování, změny nálady, záchvaty vzteku, lítosti, neadekvátní reakce na řešení běžných situací. Překyselení organismu se podílí mimo jiné i na vzniku a rozvoji zánětlivých onemocnění typu artróza, osteoporóza, revmatismus. Překyselení se projeví také na naší kráse jako celulitida, otoky, obezita, problémová pokožka, akné, vyrážky a nekvalitní vlasy a lámající se nehty s projevy plísně. A to se už dostávám až k nemocem ohrožujícím přímo život- mrtvice, hemoroidy, poruchy prokrvení, infarkt a nejobávanější – rakovina.

Jak vznikne překyselení organismu

Víte, jak může k překyselení organismu a tím nedostatku minerálních látek v těle dojít?

Jedním z hlavních původců je nesprávná životospráva, životní prostředí, kouření, stres a dochází k tomu i při fyzickém a psychickém vypětí. Kyselost neutralizují zásadité látky. Mezi tyto zásadité látky patří např. vápník, hořčík, draslík, sodík a další. Když je nedostatek volných zásaditých látek v těle, použije organismus na neutralizaci to, co má k dispozici, tj. minerální látky v kostech, zubech, nehtech…To pro naše zdraví není právě ideální varianta.

Čím odkyselíme organismus

Nabízí se řešení:

MINERALY =ochucená sypká zásaditá směs obsahuje vápník, hořčík, draslík a sodík. Tento minerální nápoj je vlastně zásaditá zásaditá směs MINERALYsměs, přímo zásadotvorná směs.

Použití : 2-3 x denně vypijte sklenici s MINERALY zásaditou směsí, doplníte tím potřebné minerály, tekutiny a neutralizujete kyselost. MINERALY nápoj je chuťově vyladěný, dochucený sukralózou a mírně medový nádech mu dodává kurkuma, používaná jako koření na podporu imunity, při žaludečních potížích, působící protizánětlivě a nejspíš posiluje i činnost mozku.

MINERALY je vhodné používat také při zvýšené fyzické námaze, po sportovním výkonu, neutralizace mírní kocovinu, v horkém počasí nápoj doplní minerální látky. MINERALY je možné užívat bez přerušení dlouhodobě jako běžnou součást stravy.

 Detoxikace střev Francouzským zeleným jílem

Zelený jíl Důkladnou detoxikaci střev a trávicího traktu zajistí Zelený jíl,

který působí mechanicky na sliznice jako „kartáček na střeva“. TV reklamy tvrdí, že 70% imunity vzniká ve střevech. Z toho plyne, že zanesené střevo=snížená imunita, a tak různé choroby a alergie mohou s plnou silou na vyčerpaný organismus útočit. Odolávat lze jen určitou dobu, pak choroby vítězí….Tato část kúry trvá 21 dní.

Tibetský biostimulátor EPAM 11- harmonizuje nadměrnou kyselost organismu=udržuje acidobazickou rovnováhu, má také protialergické a protiparazitální účinky. Během celé kúry je potřeba zvýšit pitný režim, protože při likvidaci parazitů, detoxikaci organismu a neutralizaci nadměrné kyselosti je potřeba všechno patogenní vyplavit.

Bylinné čaje podporují jaterní a ledvinové funkce, čistí krev a vyplavují nežádoucí látky, doplňují tedy ideálně celou kúru. Můžete použít např. Kittlův čistící čaj nebo čaj bylináře Zentricha Detoxozen nebo Hepatozen.

Zajímavé informace nabízí např.kniha:Jiří Janča Co nám chybí.

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: