Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Soutěž o přírodní přípravky na hubnutí

Soutěž ZENTRICHOVY APATYKY o přírodní přípravky na hubnutí

 

Soutěž je ukončena!

Výherci byli mailem informováni o výhře a požádáni o zaslání kontaktů nutných k odeslání výhry.

1. Věra Zelenková

2. Milena Uhříková

3. Richard Juchelka

 

 Přišlo tolik očekávané slunečné počasí a s ním sukýnky a letní šaty, koupání a starost o to, jak vypadám a jestli se neobjevil přes zimu nějaký ten faldík. Všechno se dá ještě zachránit.

Připravili jsme pro vás novou soutěž. Tři šťastlivci se mohou těšit na balíček s tabletami na hubnutí Vosí pas, a tobolkami na hubnutí a Vosí pas na hubnutícholesterol Dr.Slim, z řady Bylinář Karel, který se zabývá detoxikací, odkyselením a hubnutím.

Jediné, co je třeba pro účast v soutěži udělat, je správně odpovědět na soutěžní otázku, jež je uvedena ve formuláři níže. Pro účast v soutěži je nutné vyplnit Vaše jméno a příjmení společně s Vaší e-mailovou adresou, abychom mohli výherce kontaktovat.

 

Podmínky: Účastí v soutěži povolujete zpracování Vašich odpovědí do naší statistiky. Kdo mailovou adresu neuvede, nebude zařazen do slosování. Každá osoba může zaslat pouze 1 odpověď. Soutěž je určena všem, kdo mají adresu na území ČR. Zentrichova apatyka, s.r.o., se zaručuje, že Vaše e-mailové adresy nebudou předány jiným subjektům.

 

Vymáhání účasti nebo výhry v soutěži právní cestou je vyloučeno. V případě získání výhry, souhlasí soutěžící s tím, že předá provozovateli soutěže své osobní údaje pro účely vypořádání výher a případné oznámení výherců na webových stránkách pořadatele v rozsahu příjmení a bydliště.

 

Ceny: Tři vylosovaní účastníci získají balíček, kde najdou: Vosí pas - tablety na hubnutí a Dr.SLIM, tobolky na hubnutí a cholesterol.

 

Termín soutěže: od 10.6.2016 do 19.7.2016

Slosování: Poté proběhne vylosování správných odpovědí a 3 výhercům bude zaslaná cena.

Rada: Nápovědu najdete na našich stránkách http://gemmoterapie.cz/

Pozvánka: Těšíme se na Vaši další návštěvu, chystáme pro Vás další soutěž.

Hodně štěstí a hezký den Vám přeje Hanka Parmová

 

Soutěžní formulář: Načítání...

 

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: