Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Tibetská medicína EPAM - očišťující kúra

 

Tibetské biostimulátory EPAM

 

jsou přírodní prostředky vyrobené podle patentované technologie světoznámého vědce z Novosibirské akademie věd prof. A.V.Skvorcova. Akademik profesor Skvorcov se celý svůj život věnoval výzkumu energií rostlin, drahých kamenů, obrazů a jejich vzájemným působením na sebe. Díky těmto celoživotním zkušenostem, podpořených výzkumem tibetských traktátů objevených v tibetských klášterech po druhé světové válce, objevil unikátní metodu výroby Tibetských biostimulátorů EPAM známých i na našem trhu.

EPAM 11-alergický je přípravek, který má umožnit organismu nalézt harmonii a tím stav zdraví. V EPAMU 11- jsou zakódovány informace vedoucí k tomu, že se obnoví normální, tj. nealergické chování organismu na vliv okolí nebo stravy. Střevo a mozek jsou první části těla, které se vyvíjí po oplození a dá se tedy předpokládat, že jsou pro živý organismus nesmírně důležité.

Detoxikace organismu

Jestliže střevo neplní dostatečně svou vylučovací funkci, dochází postupně k otravě organismu toxiny, které se dostanou do krve a krevním oběhem do celého těla. Potom dochází k tomu, že se člověk necítí dobře, je unavený, nemá životní sílu, má nečistou pokožku, stavy slabosti, sníženou obranyschopnost a mohou se projevit alergické reakce na potraviny nebo stav ovzduší. Alergické reakce mohou být vyvolány také přítomností parazitů, což jsou organismy, bakterie a viry, které nevidíme a také „větší potvůrky“, které již vidíme.

EPAM-11 alergický

Bylinky a propolis obsažené v EPAMU 11 a strukturovaná informace pomohou organismu tyto potíže zvládnout. Rostliny a propolis normalizují obměnné procesy v žaludečně-střevním traktu, zlepšují zažívání, snižují možnost onemocnění virového, bakteriálního a parazitárního, snižují nebezpečí disbakteriózy. EPAM 11-alergický posílí organismus, zvýší vytrvalost a pomůže zvládnout alergické reakce. EPAM 11- se používá při infekčním onemocnění střev ( až 10 x denně 5-10 kapek), likvidaci parazitů ( 3-5 x denně 3-4 kapky), při alergii 2-3 x denně( 2-3 kapky). Dále se využívá při bronchiálním astma a diabetu 2-4 x denně 4-8 kapek. Výhodou Tibetského biostimulátoru EPAM 11- je to, že se může užívat souběžně s léky, jediné omezení je při alergii na propolis. Doba užívání se řídí závažností problémů a může trvat 1-3 měsíce.

Francouzský zelený jíl

Pro zvýšení a urychlení detoxikace organismu od toxinů a všeho nežádoucího doporučujeme zkombinovat EPAM 11 a Francouzský zelený jíl EPAM = „kartáček na střeva“, který mechanicky střeva vyčistí a tím zlepší jejich činnost. Zelený jíl zároveň neutralizuje nadměrnou kyselost organismu a odvádí ze střev plyny, toxiny i bakterie a viry, které se ve střevech přemnožily.

Tibetské bylinné tobolky EPAM očišťující zase podpoří likvidaci „parazitů“. Očišťující tobolky obsahují bylinky vyzkoušené po celá staletí bylináři různých národností na likvidaci průjmu, moru a dalších infekčních nemocí, o kterých sice tehdy netušili, co je vyvolává, ale následky znali stejně dobře jako my. Jednou z hlavních bylin očišťujících tobolek je pelyněk, využívaný ve středověku na vykuřování při morových epidemiích. Že je to bylinka velmi známá a vážená, o tom svědčí ta skutečnost, že z ní lékaři čínské medicíny dělali a pořád využívají pelyňkovou moxu používanou na moxování .

Ucelená čistící kúra tedy vypadá takto: Tibetské očišťující tobolky užíváme 10 dní, potom nasadíme Francouzský zelený jíl na 21 dní a na závěr se znovu vrátíme k očišťujícím tobolkám, které se užívají opět 10 dní. Během celé kúry užíváme EPAM 11. Na kúru je potřeba 2 ks EPAMU 11, 1 ks Francouzského zeleného jílu a 2 balení Tibetských očišťujících tobolek.

Pro zvýšení detoxikačního účinku doporučujeme zvýšit pitný režim a pro tento účel jsou nejlepší bylinné čaje. Můžete vyzkoušet Zentrichův čaj Detoxozen-detoxikační, Kittlův čaj čistící, Tibetský bylinný čaj na játra a nebo Tibetský bylinný čaj na ledviny.

 

Autor: Hanka PARMOVÁ, 604 475 351

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: