Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Detail produktu: Balzám s mumiem
Nacházíte se v kategorii: Tibetské balzámy EPAM
Balzám s mumiem 1
Ceny jsou uvedeny včetně DPH
Název: Tibetský balzám s mumiem
Cena: 317 Kč
Objednat:
Skladem
Hodnocení zboží
Průměrné hodnocení: 5 (Hodnotilo návštěvníků: 4)
Ohodnotit zboží:

Popis produktu
Tato mast patří mezi nejúčinnější hojící přípravky pro Vaši pleť, svalovou tkáň, šlachy, klouby a chrupavky.

Popis výrobku

Tato mast patří mezi nejúčinnější hojící přípravky pro Vaši pleť, svalovou tkáň, šlachy, klouby a chrupavky. Jde o velmi starý recept, který se mezi tibetskými lékaři předával rodovou tradicí. Některé komponenty nacházející se v masti, byly do Tibetu dováženy tisíce kilometrů. Láma Dordong tuto mast používal k léčbě pohmožděnin kloubů a svalů. Po úrazech hojila také zlomeniny. Do České republiky se mast dostala až po několika staletích, kdy Tibet navštěvoval Dordongův žák, Mudr. Zolotnický, kterému láma Dordong tajný recept předal. A ten od Zolotnického získal Boris Tichanovský, jeho vyvolený žák. Mast obsahuje kvalitní mumio, panenský olivový olej, čerstvé listy stromu gingo biloba, čerstvou pryskyřici z jehličnanových stromů, včelí vosk. Mast je připravována stroze podle tibetských receptur a technologií, včetně prvků bílé magie pocházející z tibetského traktátu Džu-ši. Jde o čtyřsvazkové medicínské tajné traktáty, na kterých stojí všechny základy tibetské medicíny. Mast se dá použít také jako vyživující a omlazující krém, který z pokožky odbourává volné radikály, které způsobují stárnutí pleti.

Použití

Jde o denní i noční krém s výrazně omlazujícími, regenerujícími a vyživujícími účinky. Svými přírodními antioxidačními účinky oddaluje stárnutí Vaší pleti. Mast se také používa k léčbě pohmožděných kloubů , svalů, šlach a chrupavek. Po úrazech hojí zlomeniny.

 

Složení

Mast obsahuje kvalitní mumio, panenský olivový olej, čerstvé listy stromu gingo biloba, čerstvou pryskyřici z jehličnanových stromů, včelí vosk.

 

 

Ostatní informace:

Velikost balení:
125 g

Pošli kamarádovi tuto stránku:

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: