Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Detail produktu: EPAM 20-universální
Nacházíte se v kategorii: Tibetské biostimulátory EPAM
EPAM 20-universální 1
Ceny jsou uvedeny včetně DPH
Název: EPAM 20-universální
Cena: 228 Kč
Objednat:
Skladem
Hodnocení zboží
K tomuto zboží není žádné hodnocení. Buďte první kdo ohodnotí toto zboží !
Ohodnotit zboží:

Popis produktu
EPAM 20 je silný biostimulátor. Přispívá k posílení organismu před nemocí a během nemoci

EPAM 20-Univerzální

EPAM 20 je silný biostimulátor, celkově posilující organismus a přinášející užitek při všech chronických onemocněních.

Nenormální imunita je, když často onemocníte a jste nemocní.

Nenormální funkce zažívacího ústrojí je, když máte problémy v oblasti trávení.

EPAM 20-Univerzální se používá k posílení organismu před obdobím respiračních onemocnění, ale také jako prostředek používaný během těchto onemocnění s průvodními  respiračními obtížemi.Univerzální se nazývá i z toho důvodu, že také napomáhá k správné funkci zažívacího ústrojí.

Dávkování : Daný počet kapek dejte pod jazyk, ponechejte 2–3 minuty, potom EPAM 20 spolkněte. Zdravým lidem používajícím EPAM 20 na podporu zdraví doporučuje B.Tichanovský 5–10 kapek 1x denně pod jazyk. Pro optimalizaci normální imunity a v období chřipkové epidemie dávkujte 10–15 kapek pod jazyk 2x denně.

Během onemocnění způsobeného nenormální imunitou užívejte 20 kapek každou hodinu nebo každé 2 hodiny pod jazyk. Epam 20 ve spreji ulehčuje aplikaci při akutních bolestech v zadní části krku. Každou hodinu nebo každé 2 hodiny několikrát příslušný Epam nastříkáme do zadní části krku a necháme působit.

Podávání EPAMU 20 dětem

Děti : Pokud se rozhodnete a podáváte EPAM 20-univerzální dětem, tak užívají stejně často jako dospělí, dle předchozího popisu, ale následující množství:

Do patnácti let věku dítěte jednu kapku, za každý rok věku – 1 rok = 1 kapka. Děti od patnácti let užívají EPAM stejně jako dospělí.

 

Složení EPAMU 20

EPAM 20 obsahuje kvalitní propolis, který je také základní ingrediencí všech biostimulátorů EPAM z řady Tibetská medicína Borise Tichanovského. Kromě účinných látek , které se v propolisu nacházejí, v sobě nese propolis také velké množství léčebných energoinformačních struktur oblasti ze které pochází. Je to dáno především tím, že včely tvoří propolis z obrovského množství organických a neorganických látek, které sesbírají z různých přírodních zdrojů.

EPAM 20 dále obsahuje kvalitní mumio,eleuterokok a další léčivé rostliny zpracované v syrovém stavu.Puškvorec,lékořici,pivoňku,mátu,parchu saflórovou,kozlík,kopřivu,třezalku,oman,buřinu srdečník,měsíček,pitnou vodu,jemný melasový líh 14%,glycerol lékopisné kvality.

Výrobek je zařazen do kategorie doplněk stravy. Dle zákona tedy výše uvedené informace nejsou zdravotní tvrzení. Nevhodné pro osoby alergické na propolis.

Velikost balení:50 ml


Pošli kamarádovi tuto stránku:

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: