Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Detail produktu: EPAM 21- průduškový
Nacházíte se v kategorii: Tibetské biostimulátory EPAM
EPAM 21- průduškový 1
Ceny jsou uvedeny včetně DPH
Název: EPAM 21-průduškový
Cena: 228 Kč
Objednat:
Skladem
Hodnocení zboží
Průměrné hodnocení: 5 (Hodnotilo návštěvníků: 2)
Ohodnotit zboží:

Popis produktu
EPAM 21 - průduškový přispívá k normální funkci v oblastech dolních a horních cest dýchacích.

EPAM 21-průduškový

EPAM 21 napomáhá optimalizovat správnou funkci v oblastech dolních a horních cest dýchacích.

Nenormální funkce dýchacího ústrojí se může projevit např. jako nedostatečná imunita, chřipka, bronchitida, zápal plic, kašel, rýma nebo angína.

Dávkování EPAMU 21

Potřebný počet kapek dáme pod jazyk, ponecháme 2–3 minuty, poté polkneme. Zdravým lidem na podporu zdraví 5–10 kapek 1x denně pod jazyk. Pro udržení normální imunity organismu před a v období chřipkové epidemie 10–15 kapek pod jazyk 2× denně.

Při potížích způsobených nenormální funkcí gorních a dolních cest dýchacích 20 kapek každou hodinu nebo každé 2 hodiny pod jazyk. Nabízíme také Epam ve speji-s rozprašovačem, který  se používá při akutních obtížích v zadní části krku. Doporučujeme každou hodinu nebo každé 2 hodiny několikrát Epam 21 nastříkat do zadní části krku a nechat působit.

Podávání EPAMu dětem

Jestliže se rozhodnete podávat EPAM 21-průduškový dětem, tak podávejte EPAM stejně často jako dospělým, dle předchozího popisu, ale upravte dávkování:

Do patnácti let věku dítěte dávejte jednu kapku na každý rok věku = 1 rok = 1 kapka. Děti od patnácti let mohou užívat EPAM 21-průduškový stejně jako dospělí.

Složení EPAMU 21

EPAM 21 obsahuje kvalitní propolis, který je také základní ingrediencí všech biostimulátorů EPAM Tibetské medicíny od Borise Tichanovského. Kromě účinných látek , které se v propolisu nacházejí v sobě nese propolis také ještě velké množství léčebných energoinformačních struktur z oblasti, ve které vznikal. To je způsobeno tím, že včely tvoří propolis z velkého množství organických i neorganických látek  sesbíraných z různých přírodních zdrojů.

EPAM 21 dále obsahuje kvalitní mumio a bylinky -eleuterokok, echinaceu (kořen a květ), lékořici, proskurník, oman, dále pitnou vodu, jemný melasový líh 14% a glycerol lékopisné kvality.

Velikost balení: EPAM 21 máme v balení 50 ml, jak s normálním uzávěrem a kapátkem, tak ve spreji.
Nevhodné pro osoby alergické na propolis.
Výrobek je zařazen do kategorie doplněk stravy. Dle zákona tedy výše uvedené informace nejsou zdravotní tvrzení. 

Pošli kamarádovi tuto stránku:

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: