Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Zelený jíl

Co je to Francouzský zelený jíl

Francouzský zelený jíl se využívá jako podpůrná léčba ekzému a lupenky, na artrózu i osteoporózu, na likvidaci kvasinkových infekcí Candida albicans, na hubnutí, při zácpě a průjmu, odstranění těžkých kovů z těla, na detoxikaci.

Zelený jíl, případně jiná barevně a chemicky odlišná odrůda jílu, se používá v kosmetice na léčbu ekzému, lupenky, akné, pupínky na obličeji, používá se jako peeling .

S léčbou zeleným jílem má letité zkušenosti i bylinář Zentrich, autor knihy Terraterapie-Aquaterapie-Léčba jílem a vodou

Upozornění : Při detoxikaci je potřebné vypít sklenku francouzského zeleného jílu i s usazeninou, nejenom pít odstátou vodu. Jinak by nemohly být splněny požadavky, které od detoxikační kúry zeleným jílem očekáváme.

Francouzský zelený jíl EPAM dodávaný firmou Zentrichova apatyka s.r.o. splňuje náročné hygienické předpisy ČR právě na používání zeleného jílu tak, jak je to nejúčinnější!

Z různobarevného jílu se vyrábějí pleťové masky a obklady, jíl se používá i na celotělové či částečnéJílová maska s mumiem koupele.

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: