Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Francouzský zelený jíl-tobolky

Jílové tobolky 

Francouzský zelený jíl tobolky EPAM nabízíme jako jinou variantu k zelenému jílu ve formě prášku. Oba druhy zeleného jílu mají mnoho společného : používají se jako podpůrná léčba ekzému a lupenky, akné, při nečisté pleti, na artrózu i osteoporózu, na likvidaci kvasinkových infekcí Candida albicans i na hubnutí. Zelený jíl umí, možná pro někoho paradoxně, účinně pomoci zároveň při Francouzský zelený jíl a tobolkyzácpě i průjmu.

Zelený jíl na střevní potíže

Zelený jíl má velmi dobré účinky při střevních virózách, při pokaženém žaludku spojeným s průjmem a nadýmáním i při pálení žáhy způsobené překyselením žaludku. Zelený jíl může řešit i otázku poměru potřebných a patogenních mikroorganismů v trávicím traktu.

Zelený jíl ovšem toxické látky a patogenní mikroorganismy v trávicím traktu absorbuje spíše mechanicko-fyzikálně než chemicky, má ovšem také značné absorpční , adsorpční a čistící schopnosti . Zelený jíl ve střevech pomáhá také emulgovat a absorbovat tukové částice. Kromě těchto účinků je známo, že zelený jíl neutralizuje nadměrné kyseliny v žaludku.

Jíl na léčení používá také čínská a tibetská medicína i medicína sibiřských národů., Zeleným jílem a červeným jílem se detoxikují v USA a Kanadě. Čínská medicína, tibetská medicína i ajurvéda-indická medicína jíl používají v léčbě zevně i vnitřně. Mahatmá Ghándí občas prý pojídal kousky jílu, aby se vyčistil, ženy v Kyrgyzii sbírají kousky jílu na poli a také jíl pojídají v této formě. V těchto oblastech nad zeleným jílem pravděpodobně převažuje žlutá varianta.

V oblastech, kde mívají lidé časté potíže se střevními infekcemi spojenými s průjmem, si doma většinou ženy, domácí lékařky celé rodiny, připravují jílové kuličky. Jílová hmota v míse se navlhčí, k jílu se nasype rozdrcená bylinka s desinfekčním nebo stavícím účinkem podle typu zdravotních problémů. Může to být třeba pelyněk či máta apod.V těchto případech se jílové kuličky pojídají několikrát denně před jídlem.

Zelený jíl je první pomoc pro sváteční houbaře

Mezi houbaři se traduje, že jestliže někdo omylem sní nebo spíš okusí jedovatou houbu, tak má najít místo s jílem a uválet si pár kuliček a spolknout je. Funguje to jako první pomoc před kvalifikovaným zásahem lékaře. Při používání francouzského zeleného jílu tobolek EPAM na detoxikační kúru je velmi důležité dodržet pitný režim.

Tobolky ze zeleného jílu zapíjejte cca 150 -200 ml vody. Během dne můžete pít čistou vodu nebo podpořit detoxikaci pitím bylinných čajů. Doporučujeme Zentrichův čaj Detoxozen-detoxikační, případně Hepatozen – jaterní nebo Kittlův čistící čaj EPAM.

Francouzský zelený jíl při průjmu:

V případě, že tobolky ze zeleného jílu používáte při průjmovém onemocnění, je možno podpořit organismus pitím Zentrichova čaje Tormezen- protiprůjmový, v těchto případech dávejte pozor na dehydrataci způsobenou průjmem. Francouzský zelený jíl tobolky EPAM se užívají 3 x denně čtvrt hodiny před jídlem.

Jak dlouho používat zelený jíl

Kúra z tobolek ze zeleného jílu by měla trvat 3 týdny, potom je doporučována týdenní pauza a takto je možno v případě potřeby pokračovat dále. Nebo po 3 týdenní kúře je možno si ji celou zopakovat 2 – 4 x ročně. Během detoxikace zeleným jílem může nastat dočasné zhoršní některých potíží, je pravděpodobné, že to bude v případě kožních nemocí- ekzému, lupenky a akné.

Vyplývá to ze znalostí čínské a tibetské medicíny, že co je uvnitř, to se projeví na povrchu. Střevo je v čínské medicíně spojeno s kůží a plícemi, proto se při čištení střeva zhorší projev na kůži. Všeho do času, v mnoha případech pak dojde k rapidnímu zlepšení ekzému i lupenky a vyčistí se obličej při akné.

Francouzský zelený jíl tobolky EPAM dodávaný firmou Zentrichova apatyka s.r.o. splňuje náročné hygienické předpisy ČR pro vnitřní užití.

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: