Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Léčitel Mikolášek léčil jílem

Jan MIKOLÁŠEK - Vzpomínky přírodního léčitele

Jan Mikolášek se narodil v roce 1889 7.4. ve čtvrt na dvě v noci.

Vyučil se zahradníkem, poté, co se vrátil ze zkušené ze světa, tak si pořídil obchod s květinami. Léčil chudé i bohaté, od pacientů si nebral peníze. Za války musel pomáhat i nemocným příslušníkům gestapa, zachránil nohu prezidentu Zápotockému, který nad ním držel ochrannou ruku. Léčil hlavy států, lékaře, vědce, diplomaty, prostě ty, kteří se o jeho umění dozvěděli a jeho pomoc si vyžádali.

Byl nepohodlný režimu, proto strávil několik let ve vězení. Jeho schopnosti udivovaly širokou veřejnost od prostých lidí, kterým pomohl až po vědecké a lékařské špičky, které nemohly pochopit, jak to dělá, jakým způsobem léčí. Mikolášek měl dar rychlé diagnostiky, telepatického vidění. K diagnóze používal moč pacienta, vlasy, podle jeho slov by mu byl stačil i jenom knoflík.

Za svůj život pomohl alespoň pěti a půl miliónu lidí. Podle jeho vlastních slov, kdyby alespoň jednomu člověku ze sta prodloužil život o 1 rok, tak zachránil pro naši planetu 40 000 let života.

Léčitel Mikolášek léčil jílem

Kaše z cihlářské hlíny:

Červenou hlínu přesejeme, polijeme vodou podle předpisu buď octovou, octem nebo odvarem z předepsaných bylin, pak dobře proděláme, jemně propasírujeme a ne hustou, ale řidší přikládáme dle předpisu. V roce 1939 J.Mikolášek vyléčil hlínou na smrt nemocného pacienta, který už obdržel poslední pomazání, vypadal, že už se dívá z jiného světa. Léčba , kdy už nehrozilo , že by mohl léčitel ublížit, probíhala tak, že smíchal hlínu, ocet a žitnou mouku, rozmíchal a touto hmotou obložil od hlavy až k patě umírajícího . Ten nic nevěděl, nehýbal se, byl v bezvědomí, byl v agónii.Za čtvrt hodiny si pacient olízl rty, za 40 minut se prostěradlo jakoby začalo u hlavy zapařovat.. Z hocha sálalo horko. Po 50 ti minutách pan Mikolášek hocha z prostěradla s hlínou vybalil a prohlédl.

Na zádech kolem páteře se mu vyvalily dvě boule velké jak husí vejce. Mikolášek vzal sterilizovanou pinzetu a boule propíchl. Vyvalil se strašlivý zápach spolu s krví a hnisem. Nemocný začal pomrkávat, pohybovat čileji očima. Za půldruhé hodiny hleděl udiveně kolem sebe. Hlína uschla a spadla z něho v suchých krabatých pásech. Potom byl chlapec zabalený do dalšího prostěradla namočeného do slané vody smíchané s octem a přikrytý peřinou.

Vnitřně začali chlapci podávat víno s naloženou rozmarýnou, každé dvě hodiny jednu lžíci, každou hodinu piškot namočený v rozmarýnovém víně. Chlapec dostal chuť k jídlu a začal se uzdravovat. Na doléčení dostal bylinné čaje, dietu a zábaly hlavy z fialek s citrónem. Za 14 dní chodil po bytě.

Vydavatelství Kruh

Bylinář Zentrich léčil jílem

 

Bylinář J.A.Zentrich používal v léčení vnitřně Francouzský zelený jíl a zevně dělal obklady z Keltského jílu, případně použil již hotovou jílovou hmotu připravenou k použití, tzv. Jílový obklad.Jílových obkladů máme několik druhů, liší se přidanými bylinkami a jsou určeny k obkládání orgánů a na klouby a kosti.

Podrobnější informace o léčbě jílem najdete na našich stránkách: Zelený jíl.

 

Zpracovala bylinkářka Hanka Parmová

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: