Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Zelený jíl pro zvířata

Stejně tak jako lidé, mají své zdravotní potíže i domácí mazlíčci. Mají potíže s trávením, překyselený žaludek, průjem, zvrací při pokaženém žaludku, nebo když někde něco ukradnou, co nemají a sní to. Stejně jako je zelený jíl určený lidem, tak obdobným způsobem podáváme zelený jíl zvířatům.

Zelený jíl pro léčbu zvířat považuji za ještě daleko lepší než používání černého uhlí. Navíc Francouzský zelený jíl EPAM je 10-15 x účinnější než černé uhlí. Hlavní přednost zeleného jílu ale vidím v tom, že nebarví. Kdo uklízel po psovi to, co vyzvracel, tak ví, že černé uhlí z koberce jde opravdu špatně vyčistit.

Zelený jíl nedělá žádný problém. Navrhuji tedy psovi nebo kočičce nasypat lžičku zeleného jílu do misky s vodou, zamíchat a zvířátko během dne bude vodu se zeleným jílem průběžně Francouzský zelený jíl EPAMpopíjet. Vodu se zeleným jílem můžete nechat v misce tak 2 dny, pak je potřeba vodu i zelený jíl vyměnit. Pro rychlejší efekt je možno třeba v případě průjmu aplikovat Francouzský zelený jíl EPAM ve formě tobolek. 1-2 tobolky dáme mazlíčkovi do hubičky tak, aby tobolky nevyplyvnul. Každý majitel čtyřnohého kamaráda má zajisté svůj grif, jak to udělat. Já používám paštiku, do které tobolky ze zeleného jílu strčím a naše Lotynka ani netuší, že se léčí.

Také někteří chovatelé papoušků dávají zelený jíl nebo šedivou variantu jílu svým svěřencům pro lepší trávení a doplnění minerálních látek a neutralizaci kyselin z potravy. Však také papoušci v Brazílii přímo vyhledávají zvětralé skály s jílem, není to sice zelený jíl, ale jinak zbarvený, ale papouškům je to celkem jedno. Papoušci pojídáním jílu neutralizují toxické látky z potravy, kterou se živí v pralesech.

Bez jílu by nemohli do potravy zařadit jedovaté bobule, které tvoří nedílnou součást jejich potravy. Jíl má ještě další veterinární využití. Při poranění pacek, ekzému na packách, vyvrknutí nebo bolavém kloubu dávám na postižené místo jílový obklad.

Keltský jíl EPAM se může použít, jestliže je potřeba zvířeti zasypat ránu nebo srst. Veterinární léčba zeleným jílem nebo jílovými obklady je šetrná a účinná, pomáhá lidem i zvířátkům bez nežádoucích vedlejších účinků.

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: