Gemmoterapie eshop

Zentrichova apatyka-léčivá síla přírody

Zelený jíl podle bylináře Zentricha na ekzém

Ekzém , zelený jíl a bylinář Zentrich

Bylinář Josef A.Zentrich má zkušenosti s léčbou ekzému a lupenky a aplikací zeleného jílu mnoho a mnoho let. Také o tom, jak úspěšně zelený jíl a jíl jiného odstínu používat napsal v roce 2002 knihu Terraterapie a Aquaterapie-Přírodní léčba zemí a vodou, kterou vydal Eminent.

Bylinář Zentrich má jednak vlastní dlouholeté zkušenosti s léčením zeleným jílem i (bílým a šedivým) a jednak díky svým téměř encyklopedickým znalostem bylinářských a léčitelských praktik převážně východních národů zná, jak jsou zelený jíl, jílové obklady a jílové koupele používány i jinde.

Z jeho knihy uvádím recept na léčbu ekzému a jiných kožních chorob. „Bez ohledu na to, zda ekzém je nebo není alergického původu, vždy zařadíme čištění střev vnitřním podáváním zeleného jílu. Mokvavé ekzémy pak zasypeme jílovým práškem, na ekzémy suché přikládáme jílové obklady v síle 5-10 mm podle okolností a osobní snášenlivosti, na půl hodiny až 2 hodiny denně a po sejmutí obkladu pokožku řádně promastíme. stejně nebo obdobně můžeme postupovat i u jiných kožních nemocí. vždy však posilujeme játra!!!“

 K léčbě ekzému a lupenky na zásyp postiženého místa můžete použít místo zeleného jílu Keltský jíl EPAM, který je ve velmi čisté kvalitě a pro tyto povrchové účely naprosto vyhovuje potřebám. Zelený jíl na čištění střev je potřeba užívat formou 21 denní kúry, potom udělejte týdenní pauzu a zelený jíl užívejte ještě 1 týden. Během roku byste si měli detoxikaci zeleným jílem zopakovat 2-4 x. Během detoxikace zeleným jílem může výjimečně dojít k dočasnému zhoršení projevů ekzému, lupenky a akné.

Podrobnější informace o používání Francouzského zeleného jílu naleznete na našich stránkách. 

Pro tento efekt má vysvětlení čínská a tibetská medicína : mezi střevem – plícemi – kůží je úzká souvislost. Když je problém v jednom z těchto okruhů, podle zásad čínské a tibetské medicíny se dá předpokládat, že se potíže objeví v jiném z těchto orgánů. Jako příklad mě napadá bývalý prezident Václav Havel. Po potížích s plícemi následovaly obrovské potíže se střevem... Na obklady suchého ekzému je možné požít již vyrobený Tibetský jílový obklad EPAM na klouby a páteř, což je univerzální výrobek na různé potíže.

  Cena nákupu: 0

Kontakt

Jméno: ZENTRICHOVA APATYKA,s.r.o.
Mobil: +420604475351
Mail: k.parma@seznam.cz

Registrace
Akce a novinky
E-mail: